تخفیف 50 درصدی بیمه آتش سوزی سامان

» تخفیف 50 درصدی بیمه آتش سوزی سامان

بیمه آتش سوزی سامان تخفیف 50 درصدی برای برخورداری از این بیمه‌نامه را تا پایان سال 1398 برای متقاضیان در نظر گرفته است. با اینکه همیشه اخبار بسیاری از حوادث آتش سوزی در نقاط مختلف کشور به گوش می‌رسد و احتمال آتش سوزی در بسیاری مکان‌ها همواره وجود دارد، اما نرخ نفوذ بیمه آتش سوزی در میان بیمه‌نامه‌های عمومی دیگر پایین‌ترین رتبه را به خود اختصاص داده است.

با توجه به هزینه اندک بیمه‌نامه آتش سوزی سامان و شرایط مناسب آن، خرید این بیمه‌نامه بهترین اقدام برای جبران خسارت‌های ناشی از آتش سوزی است. با خرید بیمه‌نامه آتش سوزی سامان اموال خود شامل ساختمان و لوازم موجود در آن را در برابر خطر آتش سوزی و خطرهای اضافی بیمه می‌کنید. بنابراین در صورت رخ دادن حوادث تحت پوشش بیمه‌نامه، بیمه سامان خسارت‌های مالی واردشده را جبران می‌کند. به این نکته توجه داشته باشید که در حالت کلی بیمه آتش سوزی جز در برخی از طرح‌های ویژه، خسارت‌های جانی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

پوشش‌های بیمه آتش سوزی سامان

آتش سوزی، انفجار و صاعقه پوشش‌های اصلی بیمه آتش سوزی هستند. در صورت خرید بیمه آتش سوزی سامان مکان مورد نظر خود را به طور هم‌زمان تحت پوشش این سه حادثه قرار می‌دهید.

آتش سوزی: آتش مهارنشده یا آتش کنترل‌نشده در بیمه‌نامه آتش سوزی قابلیت بیمه شدن را دارد. آتش مهارنشده آتشی است که از یک منبع حرارتی غیرقابل کنترل ناشی شود، سپس توسعه و گسترش یابد و از کانون اولیه خود خارج شود.

انفجار: هر گونه آزاد شدن ناگهانی انرژی حاصل از انبساط گاز یا بخار که بر اثر فشار قوی یا حرارت بسیار به موانع اطراف خود فشار وارد کرده و آن را بترکاند، در بیمه‌نامه آتش سوزی انفجار به شمار می‌آید. به این نکته توجه داشته باشید که نمی‌توان هر انفجاری از جمله انفجار مواد منفجره، انفجار هسته‌ای و... را تحت پوشش بیمه‌نامه آتش سوزی قرار داد.

صاعقه: تخلیه بار الکتریکی دو ابر یا میان زمین و ابر که بر اثر القای دو بار مخالف ایجاد می‌شود، به عنوان تعریف صاعقه در بیمه‌نامه آتش سوزی قید شده است. شرکت بیمه فقط خسارت‌های مستقیم صاعقه را که در اثر حرارت مستقیم یا غیرمستقیم صاعقه ایجاد می‌شوند، تحت پوشش قرار می‌دهد. جبران خسارت‌های غیرمستقیم صاعقه که در اثر انرژی الکتریکی صاعقه به وجود می‌آیند از تعهد بیمه‌گر خارج است.

خطرات اضافی بدون وجود بیمه‌نامه آتش سوزی تحت پوشش قرار نمی‌گیرند. شرکت بیمه این خطرات را با دریافت حق بیمه اضافی و اعمال فرانشیز مناسب تحت پوشش قرار می‌دهد. بنابراین حق بیمه آتش سوزی به تناسب پوشش خطرات اضافی افزایش خواهد یافت.

برای برخورداری از پوشش‌های اضافی بیمه آتش سوزی می‌توانید در هنگام خرید بیمه‌نامه، مبلغ مازاد پرداخت کنید و از مزایای آن برخوردار شوید.

آخرین مطالب این وبلاگBuy Social media traffic
ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
استخدام نویسندهاستخدام نویسنده غیر حضوری
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان  لوازم خانگی   |   ساخت وبلاگ رایگان   |   ساروج