» پوشش های سرطان در بیمه تکمیلی بیمه سامان

بیماری سخت سرطان هزینه‌های زیادی برای مبتلایان ایجاد می‌کند.
استفاده از بیمه تکمیلی درمان راهکاری برای جبران هزینه‌های تشخیص و درمان انواع بیماری سرطان است.در این مقاله قصد داریم درباره پوشش های سرطان در بیمه تکمیلی بیمه سامان اطلاعاتی را ارائه دهیم. بیمه‌های پایه نظیر بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت بخشی از هزینه‌های درمانی بیماری سرطان را پرداخت می‌کنند اما این مقدار چشمگیر نیست. به همین دلیل به افراد توصیه می‌شود از پوشش‌ها و خدمات بیمه‌های تکمیلی درمان برای پرداخت هزینه‌های تشخیص و درمان سرطان استفاده کنند. توجه به این نکته ضروری است که افراد در صورتی می‌توانند از پوشش‌های بیمه تکمیلی درمان برای سرطان استفاده کنند که بعد از خرید بیمه و پرداخت حق آن به این بیماری دچار شده باشند. شرکت‌های بیمه توسط پزشک متخصص وضعیت بیمار را بررسی کرده و در صورت نداشتن ریشه قبلی، هزینه‌ها را به بیمه‌گذار پرداخت می‌کنند.

بیمه تکمیلی درمان

پوشش‌های بیمه تکمیلی که بیمه‌گذار مبتلا به سرطان می‌تواند از آنها استفاده کند از این قرار است:

پوشش ‌های سرطان در بیمه تکمیلی سامان

بیمه سامان شش طرح برای بیمه تکمیلی انفرادی با نام‌های طرح نسیم، طرح مهر، طرح سروش، طرح شمیم، طرح وصال و طرح عقیق ارائه کرده است. هر کدام از طرح‌های شش‌گانه بیمه سامان شرایط متفاوتی دارند؛ و افراد می‌توانند با توجه به اولویت‌های خود و میزان بودجه یکی از طرح‌ها را انتخاب کنند. مبلغ حق بیمه در هر یک از این طرح‌ها بر اساس سن فرد بیمه‌شده و به صورت سالیانه تعیین می‌شود. طرح نسیم ارزان‌ترین و طرح عقیق گران‌ترین طرح بیمه انفرادی سامان محسوب می‌شود.

پوشش‌ ویزیت در طرح نسیم وجود ندارد اما در طرح مهر تا سقف 100 هزار تومان، در طرح سروش تا سقف 200 هزار تومان، در طرح شمیم تا سقف 500 هزار تومان، در طرح وصال تا سقف 800 هزار تومان و در طرح عقیق تا سقف یک میلیون تومان پرداخت می‌شود.

پوشش آزمایش‌های تشخیص پزشکی از جمله CBC، آزمایشگر نشانگر تومور و... در طرح نسیم وجود ندارد اما در طرح مهر تا سقف 100 هزار تومان، در طرح سروش تا سقف 200 هزار تومان، در طرح شمیم تا سقف 500 هزار تومان، در طرح وصال تا سقف 750 هزار تومان و در طرح عقیق تا سقف یک میلیون تومان پرداخت می‌شود.

پوشش هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی درمانی و رادیوتراپی در طرح نسیم تا سقف 15 میلیون تومان، در طرح مهر تا سقف 3 میلیون تومان، در طرح سروش تا سقف 5 میلیون تومان، در طرح شمیم تا سقف 8 میلیون تومان، در طرح وصال تا سقف 15 میلیون تومان و در طرح عقیق تا سقف 37 میلیون و 500 هزار تومان پرداخت می‌شود.

پوشش عمل‌های جراحی مهم مربوط به سرطان در طرح نسیم تا سقف 30 میلیون تومان، در طرح مهر تا سقف 6 میلیون تومان، در طرح سروش تا سقف 10 میلیون تومان، در طرح شمیم تا سقف 16 میلیون تومان، در طرح وصال تا سقف 30 میلیون تومان و در طرح عقیق تا سقف 70 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی مانند سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن و... در طرح نسیم وجود ندارد اما در طرح مهر تا سقف 300 هزار تومان، در طرح سروش تا سقف 500 هزار تومان، در طرح شمیم تا سقف 800 هزار تومان، در طرح وصال تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان و در طرح عقیق تا سقف دو میلیون تومان پرداخت می‌شود.

پوشش جراحی‌های مجاز سرپایی مانند بیوپسی در طرح نسیم وجود ندارد اما در طرح مهر تا سقف 150 هزار تومان، در طرح سروش تا سقف 250 هزار تومان، در طرح شمیم تا سقف 500 هزار تومان، در طرح وصال تا سقف یک میلیون تومان و در طرح عقیق تا سقف دو میلیون تومان پرداخت می‌شود.

بیمه تکمیلی سامان هزینه آزمایش‌هایی که طبق دستور پزشک متخصص انجام شده باشد را پرداخت می‎‌کند.

آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسندهاستخدام نویسنده غیر حضوری
Buy Real Traffic
Buy Organic Traffic
Buy Google Search Traffic  لوازم خانگی   |   ساروج   |   ساخت وبلاگ رایگان