» درباره پوشش ‌های بیمه مسافرتی چه می‌دانیم؟

پوشش ‌های بیمه مسافرتی برای انواع سفر تفریحی، سفر تجاری، سفر دانشجویی، سفر ورزشی و سفرهای بلندمدت ارائه می‌شود. بیمه مسافرتی برای محافظت از مسافران در برابر انواع خطراتی که ممکن است در سفر پیش بیاید به کار می‌رود. برای تضمین سفری امن و یا جبران خسارت‌هایی که ممکن است در طول سفر پیش بیاید بیمه‌های مسافرتی بهترین انتخاب است. انتخاب بهترین بیمه مسافرتی باید بر اساس نیازهای افراد و شرایط سفر انجام شود. اما بدیهی است مولفه‌هایی همچون کامل بودن پوشش‌های بیمه، نحوه آسان پرداخت خسارت و... را باید حتما مد نظر قرار داد. پیش از انتخاب بیمه مسافرتی شرایط این بیمه را در شرکت‌های مختلف بیمه مقایسه کنید و با توجه به بودجه خود بهترین بیمه مسافرتی را انتخاب کنید. بیمه مسافرتی مانند بیمه تکمیلی درمان پوشش‌های متنوعی را برای مسافران ارائه می‌کند.

پوشش ‌های بیمه مسافرتی

پوشش ‌های بیمه مسافرتی

شرکت‌های بیمه خسارت‌های زیر را در ارتباط با بیمه‌نامه مسافرتی پوشش می‌دهند: هزینه‌های پزشکی: اگر مسافر در اثر بیماری یا بروز حادثه به مراقبت‌های پزشکی و بستری شدن در بیمارستان و مراکز درمانی نیاز داشته باشد، تمام هزینه‌های بستری در بیمارستان، درمان، جراحی و... تا سقف تعیین‌شده بیمه‌نامه از سوی شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. هزینه‌های دندان‌پزشکی: این مورد تنها در صورت نیاز به معالجه‌های ضروری نظیر عفونت شدید دندان و... پرداخت می‌شود. بیماری‌های سخت: اگر مسافر در طول سفر دچار بیماری سختی شود شرکت بیمه‌گر باید با مشورت پزشک متخصص بهترین تصمیم را در خصوص درمان بیمار در کشور مبدا یا مقصد اخذ کند. هزینه دارو: بیمه‌گر موظف است در صورت مفقود شدن داروهای ضروری مسافر هزینه ارسال مجدد آن داروها را پرداخت کند. هزینه مسائل حقوقی: این هزینه تنها در صورتی که بیمه مسافرتی شامل پوشش حقوقی باشد پرداخت خواهد شد. اگر مسافر به دلیل عدم آشنایی با قوانین کشوری که به آن سفر کرده دچار مشکلات حقوقی شود شرکت بیمه از او حمایت کرده و هزینه‌های مربوط به مشاوره، پیگیری پرونده و... را پرداخت می‌کند. هزینه‌های مربوط به تاخیر پرواز، بار و مدارک مسافر: با این پوشش‌ها هزینه ناشی از مفقودی یا سرقت بار و مدارک مسافر و تاخیر در زمان حرکت از سوی شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

میزان مدت اعتبار بیمه مسافرتی

مدت اعتبار بیمه‌نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور آغاز می‌شود. پس از صدور بیمه‌نامه، مسافر برای خروج از کشور یک فرصت زمانی مشخص دارد. این زمان در شرکت‌های مختلف بیمه از شش ماه تا یک سال تعیین شده است. این نکته را در نظر داشته باشید تمام بیمه‌های مسافرتی سفرهای کمتر از 92 روز متوالی را تحت پوشش قرار می‌دهند. یعنی اگر مدت اعتبار بیمه‌نامه یک سال باشد مسافر باید هر 92 روز به کشور بازگردد زیرا از روز بعد آن دیگر تحت پوشش بیمه مسافرتی نخواهد بود.

تعیین قیمت بیمه مسافرتی

هزینه بیمه مسافرتی بر اساس سن مسافر، مقصد سفر و مدت سفر تعیین می‌شود. هر چه سن مسافر بیشتر باشد به دلیل احتمال وقوع مشکلات جسمی و بیماری و یا قرار گرفتن در معرض خطرات حین سفر مبلغ حق بیمه بیشتر خواهد بود. مقصد سفر یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه بیمه‌نامه مسافرتی محسوب می‌شود. اگر مسافر قصد داشته باشد به چندین کشور سفر کند باید تمام این کشورها در گروه بیمه خریداری‌شده قرار داشته باشد. بدیهی است سفر به کشورهای بیشتر مبلغ بیمه‌نامه مسافرتی را افزایش خواهد داد. هزینه بیمه‌نامه مسافرتی با توجه به مدت زمان سفر نیز تغییر می‌کند. هر چه بازه زمانی سفر طولانی‌تر باشد طبیعتا هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

بیمه مسافرتی سامان

خرید بیش از شش میلیون بیمه‌نامه مسافرتی سامان نشان‌دهنده مقبولیت عام این بیمه در میان مردم است. بیمه سامان با بیش از 55 هزار مرکز پزشکی در سراسر جهان به صورت آنلاین ارتباط دارد. خدمات بیمه مسافرتی سامان به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته و مهم‌تر از آن به زبان فارسی انجام می‌گیرد. کل خسارت در مقصد مسافران پرداخت خواهد شد. بیمه مسافرتی سامان برای انواع سفر چه سفر چندروزه و چه سفر بلندمدت با توجه به نیازهای مسافران و مشکلات احتمالی که ممکن است برای آنها پیش بیاید کامل‌ترین بیمه‌نامه مسافرتی را با هزینه‌ای مناسب در اختیار مسافران قرار می‌دهد. شرکت بیمه سامان همچنین پوشش‌هایی نظیر بیمه سرقت و آتش‌سوزی منزل در مدت زمان سفر، جبران هزینه کنسل شدن سفر و... را علاوه بر پوشش‌های اصلی بیمه‌نامه مسافرتی ارائه می‌دهد

آخرین مطالب این وبلاگبلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری
Buy website Traffic
پاپ آپ استند پاپ آپ استند،رول آپ استند،میز کانتر
ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساخت وبلاگ رایگان   |   لوازم خانگی   |   ساروج